INSTALACJA POMPY CIEPŁA – WARSZAWA

Oferujemy sprawną i terminową wymianę źródła energii dzięki instalacji pompy cieplnej, wykorzystującej warszawskie odnawialne źródła energii do ogrzewania wody i pomieszczeń biur, lokali, domów i mieszkań. Ciepło pozyskiwane z ziemi, powietrza i wody to ekologiczna alternatywa wobec tego, czerpanego z bieżącego spalania węgla i drewna. Instalacja pomp ciepła w Warszawie służy termomodernizacji, realizuje tym samym programy dotacyjne do wymiany starszych pieców.
WięcejDotacje na termomodernizacje
Wydajne systemy grzewcze

Powietrzne pompy ciepła kompleksowo

Zajmujemy się projektowaniem, dostawą, montażem oraz serwisem powietrznych pomp ciepła. Montujemy i uruchamiamy urządzenia oraz przeszkalamy z ich obsługi.

Projektowanie systemów pomp ciepła

Systemy oparte na sprawdzonych rozwiązaniach m.in. takich firm jak Hitachi.

Sprzedaż i dostawa pomp ciepła

Gwarantujemy fachowe doradztwo, atrakcyjna ofertę, szybką dostawę.

Montaż i serwis

Montujemy i uruchamiamy urządzenia oraz przeszkalamy z ich obsługi.

Porozmawiaj z naszym specjalistą

Poszukujesz wydajnego systemu grzewczego?

Jesteś wrażliwy na ekonomię i ekologię?

W jaki sposób działają pompy ciepła?

Pompy ciepła przy wykorzystaniu energii elektrycznej generują ciepło z naturalnego źródła w energię – w proporcji 1:5. Efekt ten jest uzyskiwany poprzez zwiększenie ciśnienia, dzięki pracy elektrycznego kompresora. Powietrzna pompa ciepła to rozwiązanie cieszące się w ostatnich latach bardzo dużą popularnością. Jako urządzenie chłodnicze jest stosowane do celów grzewczych. Powietrzna pompa ciepła funkcjonuje na systemach działania lodówek, ale na znacznie wyższych poziomach temperatury.

Pompy ciepła powietrzne do warszawskich mieszkań i firm

Montaż powietrznej pompy ciepła zrealizuje w Warszawie nasz zespół wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców. Proponujemy ciche, bezinwazyjne i wydajne systemy, oparte na sprawdzonych rozwiązaniach czołowych firm. Montujemy pompy ciepła Hitachi, które szczególnie w Warszawie zdobyły uznanie mieszkańców za swoją bezawaryjną, efektywną pracę. Dystrybuujemy certyfikowany sprzęt renomowanych marek, którego eksploatacja nie generuje wysokich kosztów. W dłużej perspektywie solidnie wykonana powietrzna pompa ciepła umożliwi Państwu generowanie domowych oszczędności.

Nasz serwis zajmuje się sprzedażą oraz wymianą pomp ciepła w Warszawie i okolicach. Zdobywamy uznanie szerokiego grona Klientów za rzetelną obsługę i terminową realizację powierzonych zleceń. Od lat montujemy niezawodne pompy ciepła – zapraszamy do serwisu w Warszawie!

Wydajność

Wysoki współczynnik COP (nawet do 5.25), praca urządzeń nawet do – 25ºC.

Ekologia

Pompa ciepła jest urządzeniem ekologicznym, w miejscu jej eksploatacji nie powstają żadne spaliny, zatem nie zanieczyszczamy środowiska naturalnego.

Bez odwiertów

Montaż bez odwiertów, dzięki czemu nie musimy przekopywać ogrodu a nakład inwestycyjny jest dużo niższy w porównaniu do pomp gruntowych, dodatkowo nie potrzebujemy obszernej przestrzeni pod instalacje kolektora gruntowego.

Bezpieczeństwo

Pompy ciepła są najbezpieczniejszym sposobem ogrzewania obiektu.

Energooszczędność

Pod względem efektywności energetycznej mieszczą się w klasie nawet A+++.

Wygoda użytkowania

Odpowiednio dobrana do powierzchni i kubatury obiektu pompa ciepła jest całkowicie bezobsługowa.

OFERUJEMY DARMOWĄ WYCENĘ

Naszym Klientom oferujemy darmową wycenę montażu pomp ciepła oraz dobór odpowiedniego urządzenia po uprzedniej wizji lokalnej w przedmiotowej inwestycji, dojazd do 50 km w promieniu Warszawy za darmo. Wystarczy jeden telefon, aby poznać szczegóły tej specjalnej oferty.

NASI SPECJALIŚCI

Łukasz Dmoch

Specjalista ds. klimatyzacji i pomp ciepła

Tel: +48 510 325 518
Email: l.dmoch@klimatomat.pl

Informacje kontaktowe

Działamy na terenie województwa mazowieckiego

Warszawa Ursynów, Mokotów, Żoliborz, Bielany, Wola, Białołęka i pozostałe dzielnice a także Piaseczno, Konstancin, Pruszków, Wyszków, Płońsk, Sochaczew, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Siedlce.

 

Zadaj nam pytanie. Oddzwonimy.
Kontakt

Telefon