Pompy ciepła Warszawa

Dostarczamy nowoczesne pompy ciepła w Warszawie i okolicach do ogrzewania mieszkania, domu, biura lub samej wody użytkowej. Proponowane przez nas urządzenia są niezwykle wydajne i energooszczędne.

WięcejDotacje na termomodernizacje
Wydajne systemy grzewcze

Powietrzne pompy ciepła kompleksowo

Zajmujemy się projektowaniem, dostawą, montażem oraz serwisem powietrznych pomp ciepła. Montujemy i uruchamiamy urządzenia oraz przeszkalamy z ich obsługi.

Projektowanie systemów pomp ciepła

Systemy oparte na sprawdzonych rozwiązaniach m.in. takich firm jak Hitachi.

Sprzedaż i dostawa pomp ciepła

Gwarantujemy fachowe doradztwo, atrakcyjna ofertę, szybką dostawę.

Montaż i serwis

Montujemy i uruchamiamy urządzenia oraz przeszkalamy z ich obsługi.

Porozmawiaj z naszym specjalistą

Poszukujesz wydajnego systemu grzewczego?

Jesteś wrażliwy na ekonomię i ekologię?

Nowoczesne ogrzewanie

Pompa ciepła to nowoczesne urządzenie, które pobiera energię cieplną wykorzystywaną do ogrzewania pomieszczeń z wody, ziemi lub powietrza. Przy wykorzystaniu energii elektrycznej ciepło pochodzące z naturalnego, odnawialnego źródła, przekształcane jest w energię cieplną w proporcji 1:5. Efekt ten jest uzyskiwany poprzez zwiększenie ciśnienia, dzięki pracy elektrycznego kompresora. Proponujemy rozwiązania, cieszące się w ostatnich latach bardzo dużą popularnością. POWIETRZNA POMPA CIEPŁA to urządzenie chłodnicze stosowane do celów grzewczych, do działania wykorzystujące zjawisko termodynamiki, czyli szereg znanych zjawisk i przemian fizycznych. Ich funkcjonowanie polega na procesach podobnych do tych, które zachodzą w lodówkach, lecz na wyższych poziomach temperatury. Głowna zaletą to dużo niższe koszty inwestycyjne od gruntowych pomp ciepła przy relatywnie niewiele niższej efektywności i wydajności.

Wydajność

Wysoki współczynnik COP (nawet do 5.25), praca urządzeń nawet do – 25ºC.

Ekologia

Pompa ciepła jest urządzeniem ekologicznym, w miejscu jej eksploatacji nie powstają żadne spaliny, zatem nie zanieczyszczamy środowiska naturalnego.

Bez odwiertów

Montaż bez odwiertów, dzięki czemu nie musimy przekopywać ogrodu a nakład inwestycyjny jest dużo niższy w porównaniu do pomp gruntowych, dodatkowo nie potrzebujemy obszernej przestrzeni pod instalacje kolektora gruntowego.

Bezpieczeństwo

Pompy ciepła są najbezpieczniejszym sposobem ogrzewania obiektu.

Energooszczędność

Pod względem efektywności energetycznej mieszczą się w klasie nawet A+++.

Wygoda użytkowania

Odpowiednio dobrana do powierzchni i kubatury obiektu pompa ciepła jest całkowicie bezobsługowa.

OFERUJEMY DARMOWĄ WYCENĘ

Naszym Klientom oferujemy darmową wycenę montażu pomp ciepła oraz dobór odpowiedniego urządzenia po uprzedniej wizji lokalnej w przedmiotowej inwestycji, dojazd do 50 km w promieniu Warszawy za darmo. Wystarczy jeden telefon, aby poznać szczegóły tej specjalnej oferty.

NASI SPECJALIŚCI

Łukasz Dmoch

Specjalista ds. klimatyzacji i pomp ciepła

Tel: +48 510 325 518
Email: l.dmoch@klimatomat.pl

Informacje kontaktowe

Działamy na terenie województwa mazowieckiego

Warszawa Ursynów, Mokotów, Żoliborz, Bielany, Wola, Białołęka i pozostałe dzielnice a także Piaseczno, Konstancin, Pruszków, Wyszków, Płońsk, Sochaczew, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Siedlce.

 

Zadaj nam pytanie. Oddzwonimy.
Kontakt

Telefon

Klimatyzacja
+48 508 090 553

Pompy ciepła
+48 510 325 518