Montaż klimatyzacji Warszawa - klimatyzacja do biur i mieszkań

POCZUJ KOMFORTOWY KLIMAT TWOJEGO OTOCZENIA – Klimatyzatory do domu, mieszkania, biura, gabinetu, hotelu lub pensjonatu w Warszawie i okolicach – Wyszków, Płońsk, Sochaczew, Pruszków, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Siedlce.

Więcej

Zobacz promocję na systemy klimatyzacji!

Klimatyzacja Komfortu

Nowoczesne Klimatyzatory to inwestycja

 
U

Inwestycja w Idealny Klimat otoczenia

Klimat otoczenia polegający na utrzymaniu oczekiwanych warunków klimatycznych, czyli odpowiedniego zakresu temperatur i wilgotności powietrza, które zapewniają idealne warunki dla Twojego funkcjonowania oraz pracy.

Inwestycja w zdrowie

Dzięki montowanym przez nas Klimatyzatorom zyskujecie technologię dzięki której, powietrze jest czyste i wolne od wirusów, pyłów i nasion roślin, bakterii oraz pleśni.

Inwestycja w nieruchomość

Dzięki odpowiedniemu montażu klimatyzacji, przez wykwalifikowany personel i firmę, która posiada należyte uprawnienia.

Porozmawiaj z naszym specjalistą

Kompleksowy montaż klimatyzacji – Warszawa

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, zajmującą się kompleksową instalacją klimatyzacji głównie w Warszawie, jednak zakres naszych usług obejmuje cały teren woj. mazowieckiego. Zespół naszych doświadczonych i profesjonalnych fachowców zainstaluje klimatyzację do biura lub domu. Na wszystkie urządzenia udzielamy niezbędnych gwarancji oraz służymy doradztwem. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i nie boimy się nawet trudnych zadań. Nie zwlekaj – zadzwoń do nas i zdecyduj się na montaż klimatyzacji w mieszkaniu w Warszawie już dzisiaj. Jeżeli chcesz, aby Twoja klimatyzacja spełniała określoną funkcję, należy odpowiednio dobrać urządzenia klimatyzacyjne. Na rynku jest do wyboru wiele firm, które oferują podobne do siebie rozwiązania obejmujące dostawę i montaż klimatyzatorów w Warszawie. Nasza firma jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w regionie, a oferując urządzenia tylko znanych i zaufanych producentów jesteśmy w stanie zagwarantować korzystanie z urządzenia naprawdę przez wiele lat. Ponoszone koszty Inwestycyjne oraz eksploatacje w późniejszym czasie muszą przekładać się na efektywność pracy całego systemu. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia, a pomożemy Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie.

Instalacja i montaż klimatyzacji – Warszawa i okolice

Wybór odpowiedniego klimatyzatora ściennego z montażem ma ogromne znaczenie dla dobrego funkcjonowania całej instalacji. Ma to duży wpływ na komfort użytkowania domu czy też mieszkania oraz na optymalizację kosztów związanych z poborem energii. Wszystko głównie zależy od tego, z jakim metrażem mamy do czynienia. Klimatyzacja z montażem do mieszkania w Warszawie cechuje się świetnym designem, który bez problemu wpasuje się do każdego wystroju, wzbogacając przy tym jego wnętrze. Klimatyzatory poprawiają jakość życia wszystkich domowników – funkcją urządzeń bowiem nie jest jedynie chłodzenie lub dogrzewanie domu, ale również oczyszczanie powietrza z zarodków, grzybów, pleśni i roztoczy. Montaż klimatyzacji umożliwia także osuszanie lub nawilżanie powietrza, w zależności od konkretnych potrzeb. Jest to świetne rozwiązanie dla każdego, a zwłaszcza dla osób cierpiących na alergię. Klimatyzacja w bloku lub w domu świetnie sprawdzi się w każdym sezonie – w okresie letnim zapewni pożądane ochłodzenie, a zimą skutecznie ogrzeje mieszkanie lub dom.

Energooszczędne rozwiązania zastosowanie w oferowanych przez nas urządzeniach umożliwią zaoszczędzenie pieniędzy w zimnych porach roku. Realizujemy usługi montażu klimatyzacji w mieszkaniach i w biurach, obejmujące prace od projektu i doboru urządzeń poprzez instalacje i uruchomienie. Staramy się, aby każdy montaż poprzedzony był wizją lokalną u Klienta w celu właściwego doboru urządzenia oraz omówienia warunków montażu i zakupu. Na terenie Warszawy proponujemy darmowy dojazd a podstawowy montaż klimatyzatora przy zakupie urządzenia już od 1200 zł. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą klimatyzacji, cena z montażem jest bezkonkurencyjna!

Systemy klimatyzacyjne typu split

Najpopularniejsze rozwiązania stosowane w domowych. Jest to klimatyzacja składająca się z dwóch jednostek: zewnętrznej (skraplacz) oraz wewnętrznej (parownik).

Systemy klimatyzacyjne typu VRV / VRF

To modułowy system klimatyzacji dużych budynków, który bazuje na zmiennym przepływie czynnika chłodniczego, w dowolnej konfiguracji jednostek wewnętrznych różnych typów.

Systemy klimatyzacyjne typu multisplit

To rozwiązanie, w którym występuje od dwóch do kilku jednostek wewnętrznych przy jednym skraplaczu (jednostce zewnętrznej).

Klimatyzacja precyzyjna

Do obsługi odpowiedzialnych pomieszczeń technicznych takich jak centra przetwarzania danych, serwerownie, pomieszczenia UPS, laboratoria czyli wszędzie tam gdzie wymagane jest utrzymywanie stabilnych warunków temperaturowych oraz wilgotnościowych.

Montaż klimatyzacji Warszawa i okolice od 1200 zł

 

Realizujemy usługi montażu klimatyzacji obejmujące prace od projektu i doboru urządzeń poprzez instalacje i uruchomienie. Staramy się, aby każdy montaż poprzedzony był wizją lokalną u Klienta w celu właściwego doboru urządzenia oraz omówienia warunków montażu i zakupu.
Na ternie Warszawy proponujemy darmowy dojazd a podstawowy montaż przy zakupie urządzenia już od 1200zł.
Zakres prac instalacyjnych montażu podstawowego obejmuje:

Z

Zainstalowanie jednostki wewnętrznej we wskazanym miejscu do 2,5 m. wysokości

Z

Zainstalowanie jednostki zewnętrznej we wskazanym miejscu do 2m. wysokości

Z

Wykonanie instalacji freonowej pomiędzy jednostkami

Z

Wykonanie otworu w ścianie „nie żelbetowej” o średnicy 65 mm.

Z

Podłączenie klimatyzatorów do istniejącej instalacji elektrycznej

Z

Podłączenie odpływu skroplin grawitacyjnie

Z

Próba szczelności

Z

Wykonanie próżni w układzie

Z

Uruchomienie oraz sprawdzenie działania klimatyzacji

Z

Przeszkolenie użytkownika w zakresie obsługi

Z

Materiały instalacyjne w cenie usługi do 3m długości: rur układu freonowego, przewody elektryczne zasilanie i komunikacja, rury do odprowadzenia skroplin

Klimatyzacja w domu – Warszawa

 

Upalne lato, chłodne poranki i wieczory jesienią i wiosną? Masz problem z zanieczyszczonym powietrzem lub alergią? A może to wszystko razem nie daje Ci już spokoju? Mamy na to sprawdzone rozwiązania, dzięki którym poczujesz komfort w Twoim otoczeniu. Wreszcie odpoczniesz w upalne dni latem i chłodniejsze dni pozostałych pór roku.

Klimatyzacja do domu
Do większości mieszkań i domów proponujemy rozwiązania oparte o klimatyzacje stacjonarną typu split lub multisplit, które charakteryzują się cichą pracą, niskim zużyciem energii, wysoce wydajną filtracją powietrza, optymalizacją wilgotności.

Proponowane przez nas Klimatyzatory oprócz podstawowych funkcji mogą również być potrzebne dla osób wrażliwych na toksyny, doskonałe dla osób podatnych na choroby wywołane przez zanieczyszczenia biologiczne znajdujące się w powietrzu. Zmniejszając poziom toksyn w powietrzu, minimalizujesz podrażnienia dróg oddechowych. Dzieci i osoby starsze są bardziej wrażliwe na działanie wirusów, dlatego też potrzebują doskonałej ochrony. Polecamy rozwiązania renomowanych firm z opatentowanymi systemami filtracji powietrza.

klimatyzatory do biura

Klimatyzacja dla małych firm

Klimatyzatory do biura w obecnych czasach stały się standardem. Efektywna praca to również zasługa otoczenia, w jakim pracujemy i w jakim przyjmujemy naszych kontrahentów. Rosnąca liczba urządzeń zużywających energię elektryczną stale rośnie, dlatego też warto wziąć pod uwagę wydajne i energooszczędne systemy klimatyzacji. Komfort pracy pracownika, wizyta Klienta czy Pacjenta to przede wszystkim aspekt Idealnego Klimatu, idealnej temperatury powietrza bez uczucia przeciągu. Tylko odpowiednio dobrane systemy będą w stanie sprostać takiemu wyzwaniu. Montaż klimatyzatorów w firmie ma ogromne znaczenie w okresie letnim. Zbyt wysoka temperatura znacznie utrudnia wydajną pracę. Dzieje się tak szczególnie w biurach, w których jednocześnie działa dużo urządzeń elektronicznych tj. komputerów czy drukarek, które również wytwarzają ciepło w pomieszczeniu. Warto podkreślić, że klimatyzatory nie mają swojego zastosowania tylko w lecie. Zbyt niska temperatura w firmie potrafi również znacznie obniżać komfort pracy i wydajność personelu. W takim przypadku świetnym rozwiązaniem będzie montaż klimatyzacji z funkcją grzania dla małych firm w Warszawie.
Dla naszych Klientów oferujemy do pojedynczego pomieszczenia klimatyzator typu Split wyposażony w inverterową jednostkę zewnętrzną współpracujący z jednostką wewnętrzną, w zależności od potrzeb, typu: naścienna, podstropowa, podłogowa, kasetonowa, kanałowa. W przypadku większej liczby pomieszczeń stosujemy systemy: Multi-Split (do jednostki zewnętrznej podłączonych jest kilka jednostek wewnętrznych) lub VRV (VRF) gdy do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć kilkanaście jednostek wewnętrznych.

Przyjedziemy, dobierzemy odpowiedni sprzęt, wreszcie sprawnie i szybko go zamontujemy.

Dla naszych Klientów oferujemy do pojedynczego pomieszczenia klimatyzator typu Split wyposażony w inverterową jednostkę zewnętrzną współpracujący z jednostką wewnętrzną, w zależności od potrzeb, typu: naścienna, podstropowa, podłogowa, kasetonowa, kanałowa. W przypadku większej liczby pomieszczeń stosujemy systemy: Multi-Split (do jednostki zewnętrznej podłączonych jest kilka jednostek wewnętrznych) lub VRV (VRF) gdy do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć kilkanaście jednostek wewnętrznych.

Przyjedziemy, dobierzemy odpowiedni sprzęt, wreszcie sprawnie i szybko go zamontujemy.

Klimatyzacja do hotelu lub pensjonatu

Przewaga konkurencyjna w hotelarstwie to oferta na które składa się wyposażenie. Zadowolenie Klienta wyrażają się również przez jego polecenia. Jednym z podstawowych sprzętów na wyposażeniu Hotelu, Pensjonatu jest obecnie Klimatyzacja. Odpowiedni sprzęt to taki który spełnia kryteria:  odpowiednio cichej pracy urządzenia (poniżej 40 dB) z uwagi na komfort akustyczny, charakteryzuje się niską prędkością powietrza w strefie przebywania ludzi z uwagi na efekt odczuwania przeciągu,  płynną regulację temperatury gdyż stabilna temperatura jest warunkiem komfortu termicznego, posiada sterownik naścienny, odporny mechanicznie, prosty w obsłudze, funkcja wstrzymania pracy klimatyzacji pod nieobecność gościa lub otwarcia okna. Wszystko to nie tylko u nas, ale my to zrobimy najlepiej!

Klimatyzacja do hotelu lub pensjonatu

Przewaga konkurencyjna w hotelarstwie to oferta na które składa się wyposażenie. Zadowolenie Klienta wyrażają się również przez jego polecenia. Jednym z podstawowych sprzętów na wyposażeniu Hotelu, Pensjonatu jest obecnie Klimatyzacja. Odpowiedni sprzęt to taki który spełnia kryteria:  odpowiednio cichej pracy urządzenia (poniżej 40 dB) z uwagi na komfort akustyczny, charakteryzuje się niską prędkością powietrza w strefie przebywania ludzi z uwagi na efekt odczuwania przeciągu,  płynną regulację temperatury gdyż stabilna temperatura jest warunkiem komfortu termicznego, posiada sterownik naścienny, odporny mechanicznie, prosty w obsłudze, funkcja wstrzymania pracy klimatyzacji pod nieobecność gościa lub otwarcia okna. Wszystko to nie tylko u nas, ale my to zrobimy najlepiej!

Klimatyzacja do restauracji lub baru

Jednym z głównym celów Klienta baru czy restauracji to relaks. Czym może być relaks bez odpowiedniego komfortu klimatu? Oferujemy sprzęt, który w takich miejscach powinien charakteryzować się cichą praca (poniżej 45 dB) z uwagi na komfort akustyczny, duża wydajnością powietrza i podwyższonym sprężem z uwagi na zasięg strumienia powietrza. Do tego polecamy klimatyzację do restauracji posiadającą skuteczną filtracje powietrza usuwającą nieprzyjemne zapachy. Twoi Klienci są tak samo dla nas ważni!

OFERUJEMY DARMOWĄ WYCENĘ

Naszym Klientom oferujemy darmową wycenę montażu klimatyzacji oraz dobór odpowiedniego urządzenia. Wystarczy jeden telefon, aby poznać szczegóły tej specjalnej oferty.

Serwis klimatyzacji WARSZAWA

Oferujemy także usługę profesjonalnego przeglądu, konserwacji oraz dezynfekcji i odgrzybiania urządzeń klimatyzacyjnych.

Skorzystaj z oferty serwisu, w tym:

  • przeglądu i konserwacji systemów klimatyzacji.
  • naprawy klimatyzacji.
  • dezynfekcji układów klimatyzacji.

Korzystając z naszych usług – montażu urządzeń – zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Informacje kontaktowe

Działamy na terenie województwa mazowieckiego

Warszawa Ursynów, Mokotów, Żoliborz, Bielany, Wola, Białołęka i pozostałe dzielnice a także Piaseczno, Konstancin, Pruszków, Wyszków, Płońsk, Sochaczew, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Siedlce.

 

Zadaj nam pytanie. Oddzwonimy.
Kontakt

Telefon