Montaż klimatyzacji Warszawa - klimatyzacja do biur i mieszkań

POCZUJ KOMFORTOWY KLIMAT TWOJEGO OTOCZENIA – Klimatyzatory do domu, mieszkania, biura, gabinetu, hotelu lub pensjonatu w Warszawie i okolicach – Wyszków, Płońsk, Sochaczew, Pruszków, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Siedlce.

Klimatyzacja Komfortu

Nowoczesne Klimatyzatory to inwestycja

 
U

Inwestycja w Idealny Klimat otoczenia

Klimat otoczenia polegający na utrzymaniu oczekiwanych warunków klimatycznych, czyli odpowiedniego zakresu temperatur i wilgotności powietrza, które zapewniają idealne warunki dla Twojego funkcjonowania oraz pracy.

Inwestycja w zdrowie

Dzięki montowanym przez nas Klimatyzatorom zyskujecie technologię dzięki której, powietrze jest czyste i wolne od wirusów, pyłów i nasion roślin, bakterii oraz pleśni.

Inwestycja w nieruchomość

Dzięki odpowiedniemu montażu klimatyzacji, przez wykwalifikowany personel i firmę, która posiada należyte uprawnienia.

Porozmawiaj z naszym specjalistą

Kompleksowy montaż klimatyzacji Warszawa

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, zajmującą się kompleksową instalacją klimatyzacji w Warszawie, to nasza specjalność. Pracujemy głównie w Warszawie, jednak zakres naszych usług obejmuje cały teren woj. mazowieckiego. Zespół naszych doświadczonych i profesjonalnych fachowców zainstaluje klimatyzację do biura lub domu – z nami montaż klimatyzacji w Warszawie staje się bezproblemowy. Na wszystkie urządzenia udzielamy niezbędnych gwarancji oraz służymy doradztwem. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i nie boimy się trudnych zadań. Nie zwlekaj – zadzwoń do nas i zdecyduj się na montaż klimatyzacji w mieszkaniu w Warszawie już dzisiaj.

Jeżeli chcesz, aby Twoja klimatyzacja spełniała określoną funkcję, należy odpowiednio dobrać urządzenia klimatyzacyjne. Na rynku jest do wyboru wiele firm, które oferują podobne do siebie rozwiązania obejmujące dostawę i montaż klimatyzatorów w Warszawie. Klimatyzacja Warszawa montaż – to nasza domena. Nasza firma jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w regionie, a oferując urządzenia tylko znanych i zaufanych producentów jesteśmy w stanie zagwarantować korzystanie z urządzenia naprawdę przez wiele lat. Ponoszone koszty Inwestycyjne oraz eksploatacje w późniejszym czasie muszą przekładać się na efektywność pracy całego systemu.

Chcesz zainstalować klimatyzację w domu? Klimatyzacja do domu Warszawa – jesteśmy do Twojej dyspozycji. A może szukasz klimatyzacji do biura w Warszawie? Też możemy pomóc. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia, a pomożemy Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie. Montaż klimatyzatora Warszawa – to z nami staje się proste i szybkie. Wybierz nasze usługi i przekonaj się, że instalacja klimatyzacji w Warszawie może być przyjemnością, a nie kłopotem.

Instalacja i montaż klimatyzacji Warszawa i okolice

Wybór odpowiedniego klimatyzatora ściennego z montażem ma ogromne znaczenie dla dobrego funkcjonowania całej instalacji. Ma to duży wpływ na komfort użytkowania domu czy też mieszkania oraz na optymalizację kosztów związanych z poborem energii. Wszystko głównie zależy od tego, z jakim metrażem mamy do czynienia. Klimatyzacja z montażem do mieszkania w Warszawie cechuje się świetnym designem, który bez problemu wpasuje się do każdego wystroju, wzbogacając przy tym jego wnętrze.

Klimatyzatory poprawiają jakość życia wszystkich domowników – funkcją urządzeń bowiem nie jest jedynie chłodzenie lub dogrzewanie domu, ale również oczyszczanie powietrza z zarodków, grzybów, pleśni i roztoczy. Montaż klimatyzacji ściennej w Warszawie umożliwia także osuszanie lub nawilżanie powietrza, w zależności od konkretnych potrzeb. Jest to świetne rozwiązanie dla każdego, a zwłaszcza dla osób cierpiących na alergię. Klimatyzacja w bloku lub w domu świetnie sprawdzi się w każdym sezonie – w okresie letnim zapewni pożądane ochłodzenie, a zimą skutecznie ogrzeje mieszkanie lub dom.

Energooszczędne rozwiązania zastosowanie w oferowanych przez nas urządzeniach umożliwią zaoszczędzenie pieniędzy w zimnych porach roku. Realizujemy usługi montażu klimatyzacji w mieszkaniach i w biurach, obejmujące prace od projektu i doboru urządzeń poprzez instalacje i uruchomienie. Klimatyzacja do biura Warszawa to jedno z naszych głównych zleceń. Staramy się, aby każdy montaż poprzedzony był wizją lokalną u Klienta w celu właściwego doboru urządzenia oraz omówienia warunków montażu i zakupu.

Na terenie Warszawy proponujemy darmowy dojazd a podstawowy montaż klimatyzatora Warszawa przy zakupie urządzenia już od 1200 zł. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą klimatyzacji, cena z montażem jest bezkonkurencyjna! Z nami instalacja klimatyzacji Warszawa staje się prosta i bezproblemowa. Skontaktuj się z nami już dziś i ciesz się komfortem jaki daje odpowiednio dobrana i zamontowana klimatyzacja.

Systemy klimatyzacyjne typu split

Najpopularniejsze rozwiązania stosowane w domowych. Jest to klimatyzacja składająca się z dwóch jednostek: zewnętrznej (skraplacz) oraz wewnętrznej (parownik).

Systemy klimatyzacyjne typu VRV / VRF

To modułowy system klimatyzacji dużych budynków, który bazuje na zmiennym przepływie czynnika chłodniczego, w dowolnej konfiguracji jednostek wewnętrznych różnych typów.

Systemy klimatyzacyjne typu multisplit

To rozwiązanie, w którym występuje od dwóch do kilku jednostek wewnętrznych przy jednym skraplaczu (jednostce zewnętrznej).

Klimatyzacja precyzyjna

Do obsługi odpowiedzialnych pomieszczeń technicznych takich jak centra przetwarzania danych, serwerownie, pomieszczenia UPS, laboratoria czyli wszędzie tam gdzie wymagane jest utrzymywanie stabilnych warunków temperaturowych oraz wilgotnościowych.

Montaż klimatyzacji Warszawa i okolice od 1200 zł

 

Realizujemy usługi montażu klimatyzacji obejmujące prace od projektu i doboru urządzeń poprzez instalacje i uruchomienie. Staramy się, aby każdy montaż poprzedzony był wizją lokalną u Klienta w celu właściwego doboru urządzenia oraz omówienia warunków montażu i zakupu.
Na ternie Warszawy proponujemy darmowy dojazd a podstawowy montaż przy zakupie urządzenia już od 1200zł.
Zakres prac instalacyjnych montażu podstawowego obejmuje:

Z

Zainstalowanie jednostki wewnętrznej we wskazanym miejscu do 2,5 m. wysokości

Z

Zainstalowanie jednostki zewnętrznej we wskazanym miejscu do 2m. wysokości

Z

Wykonanie instalacji freonowej pomiędzy jednostkami

Z

Wykonanie otworu w ścianie „nie żelbetowej” o średnicy 65 mm.

Z

Podłączenie klimatyzatorów do istniejącej instalacji elektrycznej

Z

Podłączenie odpływu skroplin grawitacyjnie

Z

Próba szczelności

Z

Wykonanie próżni w układzie

Z

Uruchomienie oraz sprawdzenie działania klimatyzacji

Z

Przeszkolenie użytkownika w zakresie obsługi

Z

Materiały instalacyjne w cenie usługi do 3m długości: rur układu freonowego, przewody elektryczne zasilanie i komunikacja, rury do odprowadzenia skroplin

KLIMATYZACJA WARSZAWA

Upalne lato, chłodne poranki i wieczory jesienią i wiosną? Masz problem z zanieczyszczonym powietrzem lub alergią? A może to wszystko razem nie daje Ci już spokoju? Mamy na to sprawdzone rozwiązania, dzięki którym poczujesz komfort w Twoim otoczeniu. Wreszcie odpoczniesz w upalne dni latem i chłodniejsze dni pozostałych pór roku.

 

 

Klimatyzacja do domu Warszawa

Do większości domów proponujemy rozwiązania oparte o klimatyzacje stacjonarną typu split lub multisplit, które charakteryzują się cichą pracą, niskim zużyciem energii, wysoce wydajną filtracją powietrza, optymalizacją wilgotności.

Proponowane przez nas klimatyzatory do domów w Warszawie oprócz podstawowych funkcji mogą również być potrzebne dla osób wrażliwych na toksyny, doskonałe dla osób podatnych na choroby wywołane przez zanieczyszczenia biologiczne znajdujące się w powietrzu. Zmniejszając poziom toksyn w powietrzu, minimalizujesz podrażnienia dróg oddechowych. Dzieci i osoby starsze są bardziej wrażliwe na działanie wirusów, dlatego też potrzebują doskonałej ochrony. Polecamy rozwiązania renomowanych firm z opatentowanymi systemami filtracji powietrza.

Klimatyzacja do domu
Klimatyzacja w mieszkaniu Warszawa

Klimatyzacja do mieszkania Warszawa

Klimatyzacja w mieszkaniu jest coraz popularniejsza, zwłaszcza w regionach gdzie letni okres potrafi być gorący. Jeśli zastanawiasz się nad zamontowaniem klimatyzacji w swoim mieszkaniu, istnieje kilka czynników, które warto wziąć pod uwagę.

Po pierwsze, należy uwzględnić dostępność odpowiedniego miejsca na zewnętrzną jednostkę chłodniczą. Zazwyczaj jest ona umieszczana na zewnątrz budynku, na balkonie, tarasie lub dachu. Musi istnieć możliwość swobodnego montażu i bezpiecznego ustawienia zewnętrznej jednostki klimatyzacji. Następnie warto sprawdzić, czy instalacja klimatyzacji jest dozwolona w Twoim budynku. W niektórych miejscach istnieją ograniczenia lub wymagane są zezwolenia, zwłaszcza w przypadku budynków zabytkowych lub chronionych. Upewnij się, że zgodnie z przepisami możesz zamontować klimatyzację w swoim mieszkaniu. Kolejnym ważnym aspektem jest odpowiednia izolacja termiczna mieszkania. Jeśli twoje mieszkanie jest źle zaizolowane, klimatyzacja może nie być efektywna i generować wysokie koszty energii. Upewnij się, że okna i drzwi są dobrze uszczelnione, aby uniknąć wycieków powietrza i utraty chłodzenia.

Jeśli chodzi o wybór klimatyzacji do mieszkania w Warszawie, nasi specjaliści pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania.

klimatyzatory do biura Warszawa

Klimatyzacja do biura Warszawa

Klimatyzatory do biura w obecnych czasach stały się standardem. Efektywna praca to również zasługa otoczenia, w jakim pracujemy i w jakim przyjmujemy naszych kontrahentów. Rosnąca liczba urządzeń zużywających energię elektryczną stale rośnie, dlatego też warto wziąć pod uwagę wydajne i energooszczędne systemy klimatyzacji. Komfort pracy pracownika, wizyta Klienta czy Pacjenta to przede wszystkim aspekt Idealnego Klimatu, idealnej temperatury powietrza bez uczucia przeciągu. Tylko odpowiednio dobrane systemy będą w stanie sprostać takiemu wyzwaniu. Montaż klimatyzatorów do biura w Warszawie ma ogromne znaczenie w okresie letnim. Zbyt wysoka temperatura znacznie utrudnia wydajną pracę. Dzieje się tak szczególnie w biurach, w których jednocześnie działa dużo urządzeń elektronicznych tj. komputerów czy drukarek, które również wytwarzają ciepło w pomieszczeniu. Warto podkreślić, że klimatyzatory nie mają swojego zastosowania tylko w lecie. Zbyt niska temperatura w firmie potrafi również znacznie obniżać komfort pracy i wydajność personelu. W takim przypadku świetnym rozwiązaniem będzie montaż klimatyzacji z funkcją grzania. Montaż klimatyzacji biurowej w Warszawie to nasza specjalność.

Dla naszych Klientów oferujemy do pojedynczego pomieszczenia klimatyzator typu Split wyposażony w inverterową jednostkę zewnętrzną współpracujący z jednostką wewnętrzną, w zależności od potrzeb, typu: naścienna, podstropowa, podłogowa, kasetonowa, kanałowa. W przypadku większej liczby pomieszczeń stosujemy systemy: Multi-Split (do jednostki zewnętrznej podłączonych jest kilka jednostek wewnętrznych) lub VRV (VRF) gdy do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć kilkanaście jednostek wewnętrznych. Przyjedziemy, dobierzemy odpowiedni sprzęt, wreszcie sprawnie i szybko go zamontujemy.

Klimatyzatory Warszawa

Klimatyzacja do hotelu lub pensjonatu

Przewaga konkurencyjna w hotelarstwie to oferta na które składa się wyposażenie. Zadowolenie Klienta wyrażają się również przez jego polecenia. Jednym z podstawowych sprzętów na wyposażeniu Hotelu, Pensjonatu jest obecnie Klimatyzacja. Odpowiedni sprzęt to taki który spełnia kryteria: odpowiednio cichej pracy urządzenia (poniżej 40 dB) z uwagi na komfort akustyczny, charakteryzuje się niską prędkością powietrza w strefie przebywania ludzi z uwagi na efekt odczuwania przeciągu, płynną regulację temperatury, gdyż stabilna temperatura jest warunkiem komfortu termicznego, posiada sterownik naścienny, odporny mechanicznie, prosty w obsłudze, funkcja wstrzymania pracy klimatyzacji pod nieobecność gościa lub otwarcia okna. Wszystko to nie tylko u nas, ale my to zrobimy najlepiej!

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu
Klimatyzacja biurowa Warszawa

Klimatyzacja do restauracji lub baru

Jednym z głównym celów Klienta baru czy restauracji to relaks. Czym może być relaks bez odpowiedniego komfortu klimatu? Oferujemy sprzęt, który w takich miejscach powinien charakteryzować się cichą pracą (poniżej 45 dB) z uwagi na komfort akustyczny, dużą wydajnością powietrza i podwyższonym sprężem z uwagi na zasięg strumienia powietrza. Do tego polecamy klimatyzację do restauracji posiadającą skuteczną filtracje powietrza usuwającą nieprzyjemne zapachy. Klimatyzacja do mieszkania Warszawa to nasze kolejne propozycje. Twoi Klienci są tak samo dla nas ważni! Pamiętaj, że instalacja klimatyzacji Warszawa to nasza specjalność. Bez względu na to, czy potrzebujesz klimatyzacji do domu, do biura, czy do lokalu gastronomicznego – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

OFERUJEMY DARMOWĄ WYCENĘ

Naszym Klientom oferujemy darmową wycenę montażu klimatyzacji oraz dobór odpowiedniego urządzenia. Wystarczy jeden telefon, aby poznać szczegóły tej specjalnej oferty.

Informacje kontaktowe

Działamy na terenie województwa mazowieckiego

Warszawa Ursynów, Mokotów, Żoliborz, Bielany, Wola, Białołęka i pozostałe dzielnice a także Piaseczno, Konstancin, Pruszków, Wyszków, Płońsk, Sochaczew, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Siedlce.

 

Zadaj nam pytanie. Oddzwonimy.
Kontakt

Telefon