Serwis klimatyzacji Warszawa i okolice

POCZUJ KOMFORTOWY KLIMAT TWOJEGO OTOCZENIA – zadbaj o sprawne funkcjonowanie twojej klimatyzacji zarówno w domu, mieszkaniu, biurze, gabinecie, hotelu lub pensjonacie w Warszawie i okolicach – Wyszków, Płońsk, Sochaczew, Pruszków, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Siedlce

Klimatyzacja Komfortu

sprawna Klimatyzacja to gwarnacja komfortu

 

Od Klimatyzacji zarówno w domu czy w biurze wymagamy poprawnej i wydajnej pracy o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli zrealizowałeś już usługę montaż klimatyzacji, to prawidłowe funkcjonowanie urządzeń klimatyzacyjnych uzależnione jest w głównej mierze od regularnych przeglądów i serwisów których powinno dokonywać się przynajmniej raz w roku. Do okresowych czynności serwisowych należą:

Z

Czyszczenie filtrów

Z

Czyszczenie nawiewnika (parownik) oraz jednostki zewnętrznej (skraplacz)

Z

Pomiar ciśnienia układu freonowego i ewentualne uzupełnienie czynnika

Z

Sprawdzenie szczelności połączeń freonowych

Z

Pomiar sprawności elektryczne

Z

Pomiar wydajności chłodniczej

Z

Sprawdzanie drożności odpływu skroplin

Z

Kontrola ogólnego stanu technicznego instalacji

Porozmawiaj z naszym specjalistą

SERWIS klimatyzacyji W WARSZawie

Oferujemy usługę regularnych przeglądów polegających na konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych. Działając jako doświadczony serwis klimatyzacji w Warszawie, minimalizujemy możliwość wystąpienia poważniejszych awarii a w niektórych przypadkach nawet konieczności wymiany urządzenia na nowe. Wachlarz naszych usług obejmuje zarówno serwis klimatyzacji domowej, jak i serwis klimatyzacji biurowej.

Bardzo ważnym elementem takiego serwisu jest również czynność czyszczenia i dezynfekcji. Dzięki temu, eliminujemy z środowiska, w którym przeważnie przebywamy najwięcej czasu, zebranego wewnątrz urządzenia kurzu, roztoczy, zarodników grzybów oraz innych alergenów. Zetknięcie się z takim środowiskiem powoduje szereg objawów alergicznych.

W dłuższej perspektywie, nasza profesjonalna naprawa klimatyzacji w Warszawie jest niezbędna dla zdrowia osób, które nie borykają się z problemami zdrowotnymi dróg oddechowych, szczególnie dzieci i osób w starszych. Jesteśmy również specjalistami w naprawie klimatyzatorów, dzięki czemu nasz klima serwis w Warszawie jest pełen i kompleksowy.

Serwis klimatyzacji domowej Warszawa

Serwisowanie Klimatyzacji

 

Serwis Klimatyzacji już od 199 zł

Naszym Klientom oferujemy usługi serwisowe klimatyzacji, przypominamy o konieczności dokonywania serwisu okresowego oraz proponujemy usługę w bardzo atrakcyjnej cenie już od 199 zł. Jako wiodący serwis klimatyzacji w Warszawie, zapraszamy do kontaktu już dziś, nie zwlekaj!

naprawa klimatyzacji warszawa
serwis klimatyzacji domowej warszawa

Serwis klimatyzacji różnych producentów

Jako doświadczony serwis klimatyzacji domowej i biurowej w Warszawie, serwisujemy awarie systemów klimatyzacji różnych firm, ponieważ każdy z nich działa na podobnych zasadach a różnice wynikają z użytych podzespołów m.in. takich jak wentylatory, sprężarki, elementy układu wysokiego i niskiego ciśnienia, płyty głównej oraz jej podzespołów. Najczęstsze awarie, które naprawimy objawiają się poprzez brak chłodzenia, cieknącą wodą z nawiewnika, awarią pompki skroplin, nie działającym poprawnie lub w ogóle brakiem pracy wentylatora skraplacza (jednostka zewnętrzna) oraz wieloma innymi.

Najlepsza klimatyzacja z serwisem Warszawa

Oferujemy serwis klimatyzacji w Warszawie i jej okolicach. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem proponujemy konkurencyjne ceny posiadanych sprzętów i usług. Nowoczesna klimatyzacja powinna przechodzić częsty serwis. Musi być zadbana, aby w stu procentach spełniała swoje zadanie oraz była bezpieczna w użytkowaniu. Nasi fachowcy zadbają o właściwy stan Twojej klimatyzacji. Nasza oferta obejmuje zarówno instalację jak i serwis klimatyzacji.

serwis klimatyzacji w domu warszawa
serwis klimatyzacji biurowej warszawa

Serwis klimatyzacji na warszawskim Mokotowie, Ursusie i Woli

Dzięki naszemu serwisowi klimatyzacji, który obejmuje całą Warszawę, a w szczególności takie rejony jak Mokotów, Ursus i Wola, jesteśmy w stanie szybko reagować na wszelkie awarie. Zapewniamy jak najszybsze wolne terminy, konkurencyjne ceny oraz gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług. Z naszą pomocą, klimatyzacja w Twoim domu czy biurze zawsze będzie działać poprawnie. Nie przepłacaj – skorzystaj z naszej oferty naprawy klimatyzacji w Warszawie już dziś!

Naprawa klimatyzacji w 24 godziny

Serwisujemy klimatyzacje w zakresie niezbędnym do jej długotrwałego funkcjonowania. Wystarczy jeden telefon, by umówić się na sprawdzenie Twojej klimatyzacji.

Informacje kontaktowe

Działamy na terenie województwa mazowieckiego

Warszawa Ursynów, Mokotów, Żoliborz, Bielany, Wola, Białołęka i pozostałe dzielnice a także Piaseczno, Konstancin, Pruszków, Wyszków, Płońsk, Sochaczew, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Siedlce.

 

Zadaj nam pytanie. Oddzwonimy.
Kontakt

Telefon