Klimatyzacje i pompy ciepła Grodzisk Mazowiecki

Oferujemy montaż klimatyzacji domowej oraz pomp ciepła w Grodzisku Mazowieckim. Nasze wybory uwarunkowane są praktycznością, ekologią i energooszczędnością rozwiązań. System klimatyzacji domowej i pompy ciepła dystrybuujemy od czołowych producentów. Oferowane urządzenia wyróżniają się bezawaryjną, ciągłą i wydajną pracę.
WięcejDotacje na termomodernizacje

Klimatyzacja domowa – Grodzisk Mazowiecki

Montaż systemu klimatyzacji domowej w Grodzisku Mazowieckim od lat wykonuje nasz zespół doświadczonych specjalistów. Działamy sprawnie i terminowo, o czym przekonali się Klienci zadowoleni z naszej doskonałej obsługi. Nowoczesny system klimatyzacji domowej stwarza dla użytkownika komfortową przestrzeń, przyjemną do przebywania przez cały rok. Wystarczy wybrać najwyższej jakości klimatyzator wyposażony w funkcje grzania, który wspomoże utrzymanie ciepła w pomieszczeniach w czasie jesienno-zimowym. W okresie letnim, urządzenie zapewnia przyjemny chłód.

Klimatyzacja domowa z system filtracyjnym

Stawiamy na praktyczne rozwiązania! Oferujemy sprzęt klimatyzacji domowej wyposażony w niesamowicie wydajne filtry, które zapewniają doskonałą jakość nawiewanego powietrza. Jest świeże, czyste oraz pozbawione bakterii, pyłu, kurzu i drobnoustrojów. Z tego względu montaż klimatyzacji domowej szczególnie poleca się alergikom oraz osobom pracującym zdalnie. Oferowane przez nas niezawodne urządzenia zostały też wyposażone w funkcje do optymalizowania wilgotności i temperatury. System klimatyzacji domowej dobierzemy na podstawie kubatury i powierzchni pomieszczeń – wtedy doskonale spełnia swoje funkcje.

Powietrzne pompy ciepła z montażem w Grodzisku Mazowieckim

Montujemy powietrzne pompy ciepła, działające na niezawodnych systemach firmy Hitachi, która wprowadza na europejski rynek innowacyjne i ekologiczne rozwiązania do ogrzewania wody i domu. Pompy ciepła przy pomocy zasilania elektrycznego pobierają energię cieplną z powietrza, aby zasilać nią domową instalację grzewczą. Estetyczny sprzęt od firmy Hitachi pracuje bezinwazyjnie, cicho i wydajnie, nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. To zasługa zarówno wysokiej klasy energetycznej, jak i solidnego wykonania z wytrzymałych materiałów. Oferowane, niezawodne w działaniu pompy ciepła nie wymagają wykonania odwiertu. W Grodzisku Mazowieckim montujemy je w godzinach dogodnych dla Klientów. Zapraszamy do kontaktu!

Projektowanie systemów pomp ciepła

Systemy oparte na sprawdzonych rozwiązaniach m.in. takich firm jak Hitachi.

Sprzedaż i dostawa pomp ciepła

Gwarantujemy fachowe doradztwo, atrakcyjna ofertę, szybką dostawę.

Montaż i serwis

Montujemy i uruchamiamy urządzenia oraz przeszkalamy z ich obsługi.

OFERUJEMY DARMOWĄ WYCENĘ

Naszym Klientom oferujemy darmową wycenę montażu pomp ciepła oraz dobór odpowiedniego urządzenia po uprzedniej wizji lokalnej w przedmiotowej inwestycji, dojazd do 50 km w promieniu Warszawy za darmo. Wystarczy jeden telefon, aby poznać szczegóły tej specjalnej oferty.

NASI SPECJALIŚCI

Łukasz Dmoch

Specjalista ds. klimatyzacji i pomp ciepła

Tel: +48 510 325 518
Email: l.dmoch@klimatomat.pl

Informacje kontaktowe

Działamy na terenie województwa mazowieckiego

Warszawa Ursynów, Mokotów, Żoliborz, Bielany, Wola, Białołęka i pozostałe dzielnice a także Piaseczno, Konstancin, Pruszków, Wyszków, Płońsk, Sochaczew, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Siedlce.

 

Zadaj nam pytanie. Oddzwonimy.
Kontakt

Telefon