Klimatyzacje i pompy ciepła Łomianki

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się montażem klimatyzacji w Łomiankach. W swojej ofercie posiadamy jedynie produkty renomowanych producentów na rynku. Stawiamy na urządzenia, które są ekologiczne, energooszczędne i bezawaryjne. Nasi fachowcy z kolei zapewniają bezproblemowy montaż klimatyzacji z funkcją grzania w Łomiankach.

WięcejDotacje na termomodernizacje

Klimatyzacja dla małych firm i biur w Łomiankach to opłacalna inwestycja

Oczywiście nie przeprowadzamy montażu klimatyzacji oraz pomp tylko w domach – obsługujemy również firmy, biura i hale produkcyjne. Klimatyzacja do grzania w Łomiankach jest w stanie ogrzać mieszkanie w zimowe wieczory, zaś latem dostatecznie je schłodzić. Świetnie sprawdzi się również jesienią, gdy ogrzewanie miejskie jeszcze nie jest włączone.

Klimatyzacja do grzania w Łomiankach posiada wymienne filtry, dzięki czemu jest bezpieczna dla osób cierpiących na alergię. Głównymi zaletami oferowanych przez nas klimatyzatorów są m.in. cicha praca, łatwe oraz szybkie uruchamianie i bezawaryjność. Powietrze jest świeże, pozbawione kurzu, bakterii czy drobnoustrojów.

Pompy ciepła w Łomiankach są technologią przyszłości

Pompy ciepła to przyszłościowa technologia, dzięki której można znacznie zredukować koszty ogrzewania domu. Urządzenia zajmują mało miejsca, są bardzo wydajne oraz ciche. W zależności od konkretnego modelu mogą być montowane wewnątrz lub na zewnątrz domu. Oferujemy wysokiej jakości systemy grzewcze dostępne w bardzo szerokiej gamie modeli.

Posiadane przez nas pompy ciepła są ekologiczne, a więc nie zanieczyszczają środowiska naturalnego. Decydując się na to urządzenie eliminujemy problem uciążliwego palenia w piecu, nie wspominając o kupowaniu opału, którego cena stale rośnie. Dodatkowo nie musimy martwić się już o kontrolowanie ciepłej wody w domu. Oferowane przez nas pompy ciepła są wykonane z najsolidniejszych materiałów, a ponadto ich montaż nie wymaga odwiertu. Zapraszamy do kontaktu!

 

Projektowanie systemów pomp ciepła

Systemy oparte na sprawdzonych rozwiązaniach m.in. takich firm jak Hitachi.

Sprzedaż i dostawa pomp ciepła

Gwarantujemy fachowe doradztwo, atrakcyjna ofertę, szybką dostawę.

Montaż i serwis

Montujemy i uruchamiamy urządzenia oraz przeszkalamy z ich obsługi.

Porozmawiaj z naszym specjalistą

NASI SPECJALIŚCI

Łukasz Dmoch

Specjalista ds. klimatyzacji i pomp ciepła

Tel: +48 510 325 518
Email: l.dmoch@klimatomat.pl

Informacje kontaktowe

Działamy na terenie województwa mazowieckiego

Warszawa Ursynów, Mokotów, Żoliborz, Bielany, Wola, Białołęka i pozostałe dzielnice a także Piaseczno, Konstancin, Pruszków, Wyszków, Płońsk, Sochaczew, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Siedlce.

 

Zadaj nam pytanie. Oddzwonimy.
Kontakt

Telefon