Pompy ciepła i klimatyzacja w Konstancinie-Jeziornie

Proponujemy instalację nowoczesnych pomp ciepła oraz klimatyzacji w Konstancinie-Jeziornie. Nasza firma działa nie tylko na terenie stolicy, ale także w znajdujących się w jej obrębie okolicach. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów dojeżdżamy więc także do Konstancina-Jeziorny.

WięcejDotacje na termomodernizacje

Wybór, montaż i serwis klimatyzacji w Konstancinie-Jeziornie

Latem temperatury mogą osiągać wysokie wartości, co oznacza, że coraz trudniej jest zapewnić komfort termiczny wewnątrz budynków. Upał może być źródłem ogromnego dyskomfortu, dlatego wybór klimatyzacji w Konstancinie-Jeziornie to doskonała decyzja. Taka inwestycja sprawi, że wysokie temperatury nie będą już nigdy stanowiły problemu. A co w przypadku pojawienia się tych niskich? W naszej ofercie znajdują się urządzenia z funkcją grzania, które w mgnieniu oka zapewnią przyjemne ciepło, kiedy za oknem robi się zbyt zimno. Dzięki takiemu rozwiązaniu sprzęt ten odznacza się niezwykłą uniwersalnością, dzięki której można go używać przez cały rok.

Jako profesjonalna firma oprócz fachowego doradztwa oferujemy także sprawny i szybki montaż, jak również i serwis klimatyzacji na terenie Konstancina-Jeziorny.

Pompa ciepła w Konstancinie-Jeziornie – przyjazność środowisku i oszczędność pieniędzy

Klimatyzacja to jednak niejedyne rozwiązanie, jakie proponujemy mieszkańcom tej podwarszawskiej miejscowości. Oferujemy także pompy ciepła będące doskonałą inwestycją dla osób chcących wprowadzić do swojej posesji sprzęt, dzięki któremu będą one w stanie zaoszczędzić i jednocześnie zadbać o dobro środowiskowe. Taka propozycja będzie doskonałą alternatywą dla kotłów na węgiel, olejowych czy gazowych, nie wymaga ona bowiem zakupu specjalnie przeznaczonego do danego urządzenia opału. Instalowana przez nas pompa ciepła w Konstancinie-Jeziornie i innych miejscowościach nie wymaga dużo miejsca, jej konserwacja jest bardzo ekonomiczna, a praca niezwykle cicha.

Projektowanie systemów pomp ciepła

Systemy oparte na sprawdzonych rozwiązaniach m.in. takich firm jak Hitachi.

Sprzedaż i dostawa pomp ciepła

Gwarantujemy fachowe doradztwo, atrakcyjna ofertę, szybką dostawę.

Montaż i serwis

Montujemy i uruchamiamy urządzenia oraz przeszkalamy z ich obsługi.

Porozmawiaj z naszym specjalistą

Pompy ciepła firmy Hitachi – stawiamy na ekologię

Pompy ciepła firmy Hitachi to ekologiczne urządzenia, które pod względem efektywności energetycznej mieszczą się w najlepszej klasie oznaczanej jako A+++. Taki sprzęt jest zarazem wydajny i energooszczędny, a dzięki temu, że nie zanieczyszcza środowiska naturalnego, służy realizowaniu programów termomodernizacyjnych. Sprawdzone i wydajne pompy ciepła marki Hitachi zdobywają uznanie szerokiego grona Klientów za swoją cichą, bezawaryjną i efektywną pracę nawet w trudnych warunków atmosferycznych.

Wydajność

Wysoki współczynnik COP (nawet do 5.25), praca urządzeń nawet do – 25ºC.

Ekologia

Pompa ciepła jest urządzeniem ekologicznym, w miejscu jej eksploatacji nie powstają żadne spaliny, zatem nie zanieczyszczamy środowiska naturalnego.

Bez odwiertów

Montaż bez odwiertów, dzięki czemu nie musimy przekopywać ogrodu a nakład inwestycyjny jest dużo niższy w porównaniu do pomp gruntowych, dodatkowo nie potrzebujemy obszernej przestrzeni pod instalacje kolektora gruntowego.

Bezpieczeństwo

Pompy ciepła są najbezpieczniejszym sposobem ogrzewania obiektu.

Energooszczędność

Pod względem efektywności energetycznej mieszczą się w klasie nawet A+++.

Wygoda użytkowania

Odpowiednio dobrana do powierzchni i kubatury obiektu pompa ciepła jest całkowicie bezobsługowa.

OFERUJEMY DARMOWĄ WYCENĘ

Naszym Klientom oferujemy darmową wycenę montażu pomp ciepła oraz dobór odpowiedniego urządzenia po uprzedniej wizji lokalnej w przedmiotowej inwestycji, dojazd do 50 km w promieniu Warszawy za darmo. Wystarczy jeden telefon, aby poznać szczegóły tej specjalnej oferty.

NASI SPECJALIŚCI

Łukasz Dmoch

Specjalista ds. klimatyzacji i pomp ciepła

Tel: +48 510 325 518
Email: l.dmoch@klimatomat.pl

Informacje kontaktowe

Działamy na terenie województwa mazowieckiego

Warszawa Ursynów, Mokotów, Żoliborz, Bielany, Wola, Białołęka i pozostałe dzielnice a także Piaseczno, Konstancin, Pruszków, Wyszków, Płońsk, Sochaczew, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Siedlce.

 

Zadaj nam pytanie. Oddzwonimy.
Kontakt

Telefon