Klimatyzacje i pompy ciepła Piaseczno

Oferujemy montaż pomp ciepła oraz klimatyzacji z funkcją grzania w Piasecznie. Sprzęt dystrybuujemy od renomowanych producentów, aby zapewniał bezawaryjną i ciągłą pracę. Zapewniamy również serwis klimatyzacji domowej i biurowej.
WięcejDotacje na termomodernizacje
Wydajne systemy grzewcze

Montaż powietrznych pomp ciepła – Piaseczno

Świadczymy sprawny montaż certyfikowanych pomp ciepła od firmy Hitachi w Piasecznie. Instalacja, przy pomocy zasilania elektrycznego, wykorzystuje pozyskaną energię cieplną z powietrza do ekologicznego ogrzewania bieżącej wody i pomieszczeń. Niezawodne pompy ciepła Hitachi to niesamowicie cichy oraz wydajny system, który wyróżnia się wysoką klasą energetyczną – nawet A+++. Instalacja nie wymaga czasochłonnego odwiertu, co przekłada się na jej szybki i bezinwazyjny montaż. Sprawdzone pompy ciepła Hitachi dzięki temu, że efektywnie czerpią energię z naturalnych źródeł, służą realizowaniu programów dotacyjnych do wymiany pieca.

Projektowanie systemów pomp ciepła

Systemy oparte na sprawdzonych rozwiązaniach m.in. takich firm jak Hitachi.

Sprzedaż i dostawa pomp ciepła

Gwarantujemy fachowe doradztwo, atrakcyjna ofertę, szybką dostawę.

Montaż i serwis

Montujemy i uruchamiamy urządzenia oraz przeszkalamy z ich obsługi.

Porozmawiaj z naszym specjalistą

Poszukujesz wydajnego systemu grzewczego?

Jesteś wrażliwy na ekonomię i ekologię?

Klimatyzacja – montaż do domu i mieszkania w Piasecznie

Klimatyzacja do domu i mieszkania to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą stworzyć doskonały mikroklimat pomieszczeń, poprzez zadbanie w nich o znakomitą jakość powietrza. Zamontujemy bezawaryjny sprzęt wyposażony zarówno w wydajny system filtracyjny, jak i w funkcje do optymalizowania wilgotności i temperatur. Nawiewane, czyste powietrze zapewni komfort psychofizyczny alergikom oraz osobom pracującym zdalnie. Oferujemy wytrzymały i solidnie wykonany system klimatyzacji do domu i mieszkania, wyróżniający się niskim, czyli oszczędnym, zużyciem energii.

Klimatyzacja dla małych i dużych firm

Klimatyzacja do biur pozwala budować komfortowe przestrzenie pracy, które dzięki temu, że zapewniają pracownikom doskonałe samopoczucie, wpływają na ich lepszą wydajność, skuteczność oraz sprawność umysłową i fizyczną. Ponadto nowocześnie wyposażona firma wywiera pozytywne wrażenie na kontrahentach, budując wizerunek profesjonalnego lidera na rynku biznesowym. Różne systemy klimatyzacji dla małych i dużych firm montuje w Piasecznie nasz zespół wykwalifikowanych fachowców.

Klimatyzacja z funkcją grzania

Klimatyzacja z funkcją grzania pomoże utrzymać odpowiednią temperaturę pomieszczeń w przejściowym okresie jesienno-zimowym – zwłaszcza w czasie niepracujących grzejników elektrycznych. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania! Zamontujemy estetyczny, szybki oraz wygodny w obsłudze klimatyzator. Sprzęt stabilnie i równomiernie rozłoży nawiew powietrza po powierzchni. Klimatyzacja z funkcją grzania sprawdza się do biur, mieszkań i domów ze względu na kompaktową budowę o praktycznej kolorystyce.

Sprawdzony serwis klimatyzacji domowej albo biurowej? W Piasecznie oferujemy usługę jej przeglądu, konserwacji, dezynfekcji i odgrzybiania. Powierz nam montaż oraz naprawę Twojej klimatyzacji! Zapraszamy do kontaktu – dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Wydajność

Wysoki współczynnik COP (nawet do 5.25), praca urządzeń nawet do – 25ºC.

Ekologia

Pompa ciepła jest urządzeniem ekologicznym, w miejscu jej eksploatacji nie powstają żadne spaliny, zatem nie zanieczyszczamy środowiska naturalnego.

Bez odwiertów

Montaż bez odwiertów, dzięki czemu nie musimy przekopywać ogrodu a nakład inwestycyjny jest dużo niższy w porównaniu do pomp gruntowych, dodatkowo nie potrzebujemy obszernej przestrzeni pod instalacje kolektora gruntowego.

Bezpieczeństwo

Pompy ciepła są najbezpieczniejszym sposobem ogrzewania obiektu.

Energooszczędność

Pod względem efektywności energetycznej mieszczą się w klasie nawet A+++.

Wygoda użytkowania

Odpowiednio dobrana do powierzchni i kubatury obiektu pompa ciepła jest całkowicie bezobsługowa.

OFERUJEMY DARMOWĄ WYCENĘ

Naszym Klientom oferujemy darmową wycenę montażu pomp ciepła oraz dobór odpowiedniego urządzenia po uprzedniej wizji lokalnej w przedmiotowej inwestycji, dojazd do 50 km w promieniu Warszawy za darmo. Wystarczy jeden telefon, aby poznać szczegóły tej specjalnej oferty.

NASI SPECJALIŚCI

Łukasz Dmoch

Specjalista ds. klimatyzacji i pomp ciepła

Tel: +48 510 325 518
Email: l.dmoch@klimatomat.pl

Informacje kontaktowe

Działamy na terenie województwa mazowieckiego

Warszawa Ursynów, Mokotów, Żoliborz, Bielany, Wola, Białołęka i pozostałe dzielnice a także Piaseczno, Konstancin, Pruszków, Wyszków, Płońsk, Sochaczew, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Siedlce.

 

Zadaj nam pytanie. Oddzwonimy.
Kontakt

Telefon