Klimatyzacje i pompy ciepła Marki

Jako firma z dużym doświadczeniem oferujemy profesjonalny montaż klimatyzacji w Markach. Serwisujemy urządzenia dostępne w naszej ofercie. O jakości usług świadczy szerokie grono zadowolonych klientów. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo, słuchamy także potrzeb naszych nabywców. Oferujemy sprzęt najwyższej jakości od przodujących producentów na rynku.

WięcejDotacje na termomodernizacje

Klimatyzacja z funkcją grzania dostępna w Markach jest dobrą inwestycją

Klimatyzatory służą nie tylko do oczyszczania i schładzania powietrza. W chłodne dni mogą w pełni zastąpić ogrzewanie. Dogrzewanie klimatyzacją z pewnością jest bardzo wygodne oraz skuteczne. Klimatyzacja do grzania dostępna w Markach typu split to wydajne i bezawaryjne urządzenie, działające podobnie do pomp ciepła. Wszystkie dostępne u nas modele są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości, ciche i tanie w eksploatacji. Przeprowadzamy montaż nie tylko w domach i mieszkaniach – klimatyzację instalujemy także dla małych firm w Markach.

Ważne jest to, aby instalacją zajęła się doświadczona osoba. Dobrze zamontowana instalacja będzie bowiem w pełni wykorzystywać swój potencjał, doskonale chłodzić dom w lato i grzać go zimą. Warto więc zdecydować się na montaż pompy ciepła w Markach.

 

Oferta kompleksowego montażu i serwisu pompy ciepła w Markach

Odpowiednia temperatura jest bardzo ważna w domu i w firmie – wpływa na dobre samopoczucie i polepsza komfort codziennego funkcjonowania. Chcąc zaoszczędzić pieniądze wydawane na opał i pozbyć się problematycznego tradycyjnego palenia warto zastanowić się nad montażem pompy ciepła w Markach. Oferowane przez nas urządzenia są bardzo łatwe w obsłudze. Dodatkowo przeprowadzamy również ich kompleksowy serwis.

Oferujemy pełne doradztwo w kwestii używania urządzeń. Zainwestowane pieniądze zwrócą się bardzo szybko dzięki bardzo taniemu kosztowi eksploatacji pomp ciepła. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego po więcej informacji.

 

Projektowanie systemów pomp ciepła

Systemy oparte na sprawdzonych rozwiązaniach m.in. takich firm jak Hitachi.

Sprzedaż i dostawa pomp ciepła

Gwarantujemy fachowe doradztwo, atrakcyjna ofertę, szybką dostawę.

Montaż i serwis

Montujemy i uruchamiamy urządzenia oraz przeszkalamy z ich obsługi.

Porozmawiaj z naszym specjalistą

NASI SPECJALIŚCI

Łukasz Dmoch

Specjalista ds. klimatyzacji i pomp ciepła

Tel: +48 510 325 518
Email: l.dmoch@klimatomat.pl

Informacje kontaktowe

Działamy na terenie województwa mazowieckiego

Warszawa Ursynów, Mokotów, Żoliborz, Bielany, Wola, Białołęka i pozostałe dzielnice a także Piaseczno, Konstancin, Pruszków, Wyszków, Płońsk, Sochaczew, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Siedlce.

 

Zadaj nam pytanie. Oddzwonimy.
Kontakt

Telefon