Klimatyzacje i pompy ciepła Otwock

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się montażem klimatyzacji i pomp ciepła w Otwocku. Zależy nam na jak największym zadowoleniu klientów, dlatego kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Przeprowadzane usługi realizujemy terminowo, szybko i sprawnie. W swojej ofercie posiadamy sprzęt od renomowanych producentów, co przekłada się na wysoką jakość i bezawaryjność urządzeń.

WięcejDotacje na termomodernizacje

Klimatyzacja z funkcją grzania w Otwocku – urządzenia najwyższej jakości

Klimatyzacja do grzania to z pewnością urządzenie, które przyda się w każdym domu. Odpowiednia temperatura wpływa na nasze dobre samopoczucie, co przekłada się na wyższy komfort codziennego użytkowania. Prowadzimy nie tylko sprzedaż, ale również montaż wykonywany przez specjalistów. Oferowane przez nas urządzenia dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu sprawdzą się o każdej porze roku, gwarantując przy tym niskie koszty eksploatacji. Klimatyzacja do grzania w Otwocku świetnie sprawdzi się w okresie jesiennym, gdy ogrzewanie miejskie jeszcze nie działa. Doskonale również ochłodzi mieszkanie latem.

Oferujemy kompleksowy serwis wraz z montażem i profesjonalnym doradztwem w domach. Instalujemy też klimatyzację dla małych firm w Otwocku.

Pompy ciepła w Otwocku kluczem do zaoszczędzania czasu oraz pieniędzy

Pompy ciepła w Otwocku mogą bez problemu ogrzewać domy, w których zastępują takie źródła ciepła jak kotły na węgiel, olejowe czy gazowe. Dobranie odpowiedniego urządzenia wymaga uwzględnienia obecnego rodzaju stan instalacji grzewczej, izolacyjność budynku, parametry ogrzewania i przyzwyczajenia mieszkańców – należy dobrać odpowiednie pompy ciepła w Otwocku. Pozwala ona bardzo znacznie zredukować koszty utrzymania domu. Nie zajmują dużo miejsca, są tanie w eksploatacji oraz ciche, dzięki czemu nie przeszkadzają w odpoczynku lub koncentracji podczas codziennych zajęć. Dodatkowo pozbywamy się uciążliwego obowiązku, jakim jest palenie w piecu. Warto zwrócić na to uwagę zwłaszcza przy aktualnych cenach opału w Polsce. Zapraszamy do kontaktu.

 

Projektowanie systemów pomp ciepła

Systemy oparte na sprawdzonych rozwiązaniach m.in. takich firm jak Hitachi.

Sprzedaż i dostawa pomp ciepła

Gwarantujemy fachowe doradztwo, atrakcyjna ofertę, szybką dostawę.

Montaż i serwis

Montujemy i uruchamiamy urządzenia oraz przeszkalamy z ich obsługi.

Porozmawiaj z naszym specjalistą

NASI SPECJALIŚCI

Łukasz Dmoch

Specjalista ds. klimatyzacji i pomp ciepła

Tel: +48 510 325 518
Email: l.dmoch@klimatomat.pl

Informacje kontaktowe

Działamy na terenie województwa mazowieckiego

Warszawa Ursynów, Mokotów, Żoliborz, Bielany, Wola, Białołęka i pozostałe dzielnice a także Piaseczno, Konstancin, Pruszków, Wyszków, Płońsk, Sochaczew, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Siedlce.

 

Zadaj nam pytanie. Oddzwonimy.
Kontakt

Telefon