Klimatyzacje i pompy ciepła Pruszków

Specjalizujemy się w montażu klimatyzacji oraz pomp ciepła. W Pruszkowie naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedstawicieli różnych firm i instytucji. System klimatyzacji z funkcją grzania wspomaga utrzymanie ciepła w pomieszczeniach użytkowych – powierz jego montaż naszym wykwalifikowanym specjalistom.
WięcejDotacje na termomodernizacje

Klimatyzacja dla małych i dużych firm – Pruszków

Oferujemy szybki i terminowy montaż klimatyzacji do biur w Pruszkowie, którym zajmą się nasi wykwalifikowani fachowcy. Wydajny sprzęt dobierzemy na podstawie powierzchni oraz kubatury pomieszczeń – dzięki temu zapewni on najlepszy mikroklimat pracy. Warto zwrócić szczególną uwagę na sprawdzony i wydajny system klimatyzacji z funkcją grzania, który w Pruszkowie dla małych i dużych firm świetnie sprawdza się w okresie jesienno-zimowym. To praktyczne urządzenie utrzymuje właściwą temperaturę pomieszczeń przy zakręconych systemach grzewczych w sezonie jesienno-zimowym.

Klimatyzacja sprawdza się też do grzania pomieszczeń mieszkalnych. Pomożemy wybrać estetyczny, nowoczesny model z udogodnieniami, które spełnią oczekiwania wymagającego Klienta. System klimatyzacji z funkcją grzania zamontujemy w przemyślanym miejscu tak, aby nie zakłócał on estetyki wnętrza.

Klimatyzacja do domu z montażem w Pruszkowie

Klimatyzacja z funkcją grzania idealnie sprawdzi się w domu. System jest gwarancją doskonałego komfortu termicznego. Z tego względu na jej szybką i sprawną instalację chętnie decydują się osoby pracujące zdalnie. Oferujemy nowoczesne systemy klimatyzacji do domu, które są rekomendowane dla alergików. Sprowadzany przez nas niezawodny sprzęt został wyposażony w niesamowicie wydajne filtry, dzięki którym nadmuchuje tylko czyste powietrze, pozbawione wirusów, pyłów, bakterii i pleśni. Prócz montażu, zapewniamy sprawną konserwację klimatyzacji. Działamy w godzinach dogodnych dla Klienta.

Montaż powietrznych pomp ciepła od Hitachi – Pruszków

Montujemy powietrzne pompy ciepła do domów, mieszkań i biur w Pruszkowie, działające na systemach firmy Hitachi, która aż od 1910 r. dostarcza na światowy rynek zaawansowany technologicznie sprzęt. Nowoczesne i niezawodne pompy ciepła od Hitachi to ekologiczne urządzenia chłodnicze. Przy pomocy energii elektrycznej wykorzystują one ciepło z powietrza, czyli odnawialnego źródła, do ogrzania nim wody i pomieszczeń. Montaż pompy ciepła nie wymaga wykonania odwiertu. Sprzęt dobierzemy według powierzchni i kubatury obiektu.

Projektowanie systemów pomp ciepła

Systemy oparte na sprawdzonych rozwiązaniach m.in. takich firm jak Hitachi.

Sprzedaż i dostawa pomp ciepła

Gwarantujemy fachowe doradztwo, atrakcyjna ofertę, szybką dostawę.

Montaż i serwis

Montujemy i uruchamiamy urządzenia oraz przeszkalamy z ich obsługi.

Porozmawiaj z naszym specjalistą

Pompy ciepła firmy Hitachi – stawiamy na ekologię

Pompy ciepła firmy Hitachi to ekologiczne urządzenia, które pod względem efektywności energetycznej mieszczą się w najlepszej klasie oznaczanej jako A+++. Taki sprzęt jest zarazem wydajny i energooszczędny, a dzięki temu, że nie zanieczyszcza środowiska naturalnego, służy realizowaniu programów termomodernizacyjnych. Sprawdzone i wydajne pompy ciepła marki Hitachi zdobywają uznanie szerokiego grona Klientów za swoją cichą, bezawaryjną i efektywną pracę nawet w trudnych warunków atmosferycznych.

Wydajność

Wysoki współczynnik COP (nawet do 5.25), praca urządzeń nawet do – 25ºC.

Ekologia

Pompa ciepła jest urządzeniem ekologicznym, w miejscu jej eksploatacji nie powstają żadne spaliny, zatem nie zanieczyszczamy środowiska naturalnego.

Bez odwiertów

Montaż bez odwiertów, dzięki czemu nie musimy przekopywać ogrodu a nakład inwestycyjny jest dużo niższy w porównaniu do pomp gruntowych, dodatkowo nie potrzebujemy obszernej przestrzeni pod instalacje kolektora gruntowego.

Bezpieczeństwo

Pompy ciepła są najbezpieczniejszym sposobem ogrzewania obiektu.

Energooszczędność

Pod względem efektywności energetycznej mieszczą się w klasie nawet A+++.

Wygoda użytkowania

Odpowiednio dobrana do powierzchni i kubatury obiektu pompa ciepła jest całkowicie bezobsługowa.

OFERUJEMY DARMOWĄ WYCENĘ

Naszym Klientom oferujemy darmową wycenę montażu pomp ciepła oraz dobór odpowiedniego urządzenia po uprzedniej wizji lokalnej w przedmiotowej inwestycji, dojazd do 50 km w promieniu Warszawy za darmo. Wystarczy jeden telefon, aby poznać szczegóły tej specjalnej oferty.

NASI SPECJALIŚCI

Łukasz Dmoch

Specjalista ds. klimatyzacji i pomp ciepła

Tel: +48 510 325 518
Email: l.dmoch@klimatomat.pl

Informacje kontaktowe

Działamy na terenie województwa mazowieckiego

Warszawa Ursynów, Mokotów, Żoliborz, Bielany, Wola, Białołęka i pozostałe dzielnice a także Piaseczno, Konstancin, Pruszków, Wyszków, Płońsk, Sochaczew, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Siedlce.

 

Zadaj nam pytanie. Oddzwonimy.
Kontakt

Telefon