Klimatyzacje i pompy ciepła Legionowo

Jesteśmy firmą specjalizującą się w montażu klimatyzacji i pomp ciepła w Legionowie. Dbamy o najwyższą jakość oraz terminowość usług, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty oraz zezwolenia. Nasza firma zajmie się montażem oraz serwisowaniem klimatyzacji, a także zaprojektuje optymalny system dopasowany do metrażu i aranżacji wnętrza.

WięcejDotacje na termomodernizacje

Klimatyzacja z funkcją grzania zwiększy Twój komfort

Odpowiednia temperatura w mieszkaniu jest bardzo ważna, ponieważ wpływa na dobre samopoczucie i podnosi komfort życia. Chcąc zoptymalizować procesy grzewcze, warto wziąć pod uwagę montaż klimatyzacji do grzania w Legionowie. Jej szeroka funkcjonalność sprawdzi się w każdej porze roku – w zimę dostatecznie ogrzeje dom, a latem go ochłodzi. Niezwykle istotny jest także odpowiedni montaż, ponieważ umieszczenie urządzenia w złym miejscu może nie przynieść pożądanych efektów. Montażem powinna zatem zajmować się doświadczona osoba – wtedy klimatyzacja z funkcją grzania w Legionowie będzie mogła w pełni wykorzystywać swój potencjał. Jest to niezwykle ważne, aby móc cieszyć się komfortem cieplnym jak najdłużej. Montaże przeprowadzamy jednak nie tylko w domach – realizujemy również zamówienia na klimatyzację dla małych firm w Legionowie.

Montaż pomp ciepła w Legionowie dobrą alternatywą pieca

System grzewczy jest niezwykle ważnym elementem każdego domu czy firmy. Chcąc zwiększyć wydajność, ograniczyć koszta eksploatacji i pozbyć się problemu palenia w piecu – szczególnie przy obecnych cenach opału – warto wziąć pod uwagę montaż pompy ciepła w Legionowie. Urządzenia są bardzo ciche, dzięki czemu nie przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu. Są także niewymagające pod względem utrzymania.

Nasza firma podejmie się montażu pompy ciepła, a także doradzi, jak jej używać. Koszt urządzenia bardzo szybko się zwróci dzięki jego taniej eksploatacji. W celu uzyskania więcej informacji serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

 

Projektowanie systemów pomp ciepła

Systemy oparte na sprawdzonych rozwiązaniach m.in. takich firm jak Hitachi.

Sprzedaż i dostawa pomp ciepła

Gwarantujemy fachowe doradztwo, atrakcyjna ofertę, szybką dostawę.

Montaż i serwis

Montujemy i uruchamiamy urządzenia oraz przeszkalamy z ich obsługi.

Porozmawiaj z naszym specjalistą

NASI SPECJALIŚCI

Łukasz Dmoch

Specjalista ds. klimatyzacji i pomp ciepła

Tel: +48 510 325 518
Email: l.dmoch@klimatomat.pl

Informacje kontaktowe

Działamy na terenie województwa mazowieckiego

Warszawa Ursynów, Mokotów, Żoliborz, Bielany, Wola, Białołęka i pozostałe dzielnice a także Piaseczno, Konstancin, Pruszków, Wyszków, Płońsk, Sochaczew, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Siedlce.

 

Zadaj nam pytanie. Oddzwonimy.
Kontakt

Telefon