Klimatyzacje i pompy ciepła Mazowieckie

Jesteśmy firmą zajmującą się montażem klimatyzacji i pomp ciepła w województwie mazowieckim. Oferujemy ciche i bezawaryjne urządzenia od czołowych producentów na rynku. Gwarantujemy też pełne, profesjonalne doradztwo w zakresie eksploatacji naszych urządzeń. Dajemy gwarancję terminowości wykonywanych przez nas usług i jesteśmy w stanie podołać nawet tym największym wymaganiom.

WięcejDotacje na termomodernizacje

Klimatyzacja z funkcją grzania w mazowieckim umili czas w Twoim domu

Klimatyzacja do grzania w mazowieckim pełni ogromnie ważną funkcję w każdym domu. Dzięki dostosowanej temperaturze poprawia się komfort odpoczynku, ogólne samopoczucie i koncentracja podczas pracy lub codziennych zajęć. Dzięki fachowemu montażowi wykonanemu przez specjalistów urządzenie będzie mogło wykorzystać w pełni swój potencjał – latem chronić od upału, a zimą dogrzewać. Oferujemy nie tylko montaż dla osób prywatnych, ale również instalację wraz z serwisem klimatyzacji dla małych firm w mazowieckim.

Pompy ciepła w mazowieckim są lepsze od tradycyjnego pieca

Przeprowadzamy w pełni kompleksowy montaż i serwis pomp ciepła w woj. mazowieckim. Nasze urządzenia są bardzo tanie w codziennej eksploatacji, bezawaryjne i zajmują niewiele miejsca. Pozwalają na zredukowanie kosztów ogrzewania domu w znacznej skali. W przeciwieństwie do tradycyjnego palenia węglem lub drewnem nie pozostawiają również żadnych zabrudzeń. Oferowane przez nas urządzenia są bezpieczne dla ludzi i środowiska. Gwarantujemy szeroki wybór modeli, dzięki czemu każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie.

Nasze pompy ciepła są wykonywane jedynie z najlepszych materiałów, co daje gwarancję jakości i wieloletniego użytkowania przez zadowolonych konsumentów. W celu zaczerpnięcia większej ilości informacji serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Projektowanie systemów pomp ciepła

Systemy oparte na sprawdzonych rozwiązaniach m.in. takich firm jak Hitachi.

Sprzedaż i dostawa pomp ciepła

Gwarantujemy fachowe doradztwo, atrakcyjna ofertę, szybką dostawę.

Montaż i serwis

Montujemy i uruchamiamy urządzenia oraz przeszkalamy z ich obsługi.

Porozmawiaj z naszym specjalistą

NASI SPECJALIŚCI

Łukasz Dmoch

Specjalista ds. klimatyzacji i pomp ciepła

Tel: +48 510 325 518
Email: l.dmoch@klimatomat.pl

Informacje kontaktowe

Działamy na terenie województwa mazowieckiego

Warszawa Ursynów, Mokotów, Żoliborz, Bielany, Wola, Białołęka i pozostałe dzielnice a także Piaseczno, Konstancin, Pruszków, Wyszków, Płońsk, Sochaczew, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Siedlce.

 

Zadaj nam pytanie. Oddzwonimy.
Kontakt

Telefon